Pilové elektromotory do všech provozů

VYBO ELECTRIC je specialistou na elektromotory a rotační stroje, přičemž všechny naše zřízení jsou vyráběny špičkově technologicky vybavené továrně na Slovensku. Jako slovenský zaměstnavatel, výrobce a prodejce elektromotorů různého druhu vám vždy umíme poradit ideální řešení pro váš podnik, závod nebo provoz.

Jedním z našich cílů je i flexibilita a dostupnost zboží na skladě, proto disponujeme jedním z největších skladů elektromotorů v na území Slovenska iv Evropě. Díky uvedenému atributu se řadíme mezi specialisty na rychlé dodávky i velkých a rozměrných Elektrometrie. Skladem u nás najdete tisíce různých modelů elektrických motorů, které čekají už jen na vaši objednávku.

Pilové elektromotory od VYBO ELECTRIC

pilove elektromotory
PILOVÝ ELEKTROMOTOR KRM 90LX-2

V produktovém portfoliu máme i vysoce kvalitní a spolehlivé pilové elektromotory, které jsou díky svému designu a výrobním vlastnostem vhodné zejména různé stolní, průmyslové a domácí pily. Všechny naše pilové elektromotory jsou kompaktní a robustní a jejich instalace je jednoduchá, v praxi si nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Díky svému plochému designu jsou ideálním řešením například pro okružní stolní pily a řezání palivového dřeva.

Několik technických údajů o pilových elektromotorů pro odborníky

• každý pilový elektromotor od společnosti VYBO ELECTRIC disponuje speciálním hřídelem s úchytem pro řezný pilový kotouč,

· výkon pilového elektromotoru se pohybuje v rozmezí od 1,5 do 8 kW,

• rychlost u jednotlivých modelů může být 1 500 nebo 3 000 otáček za minutu,

· frekvence elektromotoru je 50 Hz,

• jednofázové napětí je 230V a třífázové napětí pilového elektromotoru je 400V,

· tepelná třída pilového elektromotoru je F,

• naše pilové elektromotory jsou povrchově větrané,

· hřídel elektromotoru je navržen s robustní konstrukcí,

• kuličková ložiska jsou trvale mazány,

· kryt motoru a koncové štíty jsou vyrobeny z hliníkové slitiny nebo litiny,

• každý pilový elektromotor je vybaven snímačem teploty PTO,

· příruby pilových listů,

• na boku elektromotoru se nachází svorkovnice.

vybo electricVYBO ELECTRIC je podnikem s dlouholetou tradicí v oblasti výroby a prodeje elektromotorů. Naši pracovníci jsou odborníci ve své působnosti a disponují profesionálními zkušenostmi, díky které ochotně vám vždy poradí se všemi nejistotami a doporučí ideální řešení pro ušité na míru vašemu podniku, závodu a provozu. U nás máte i možnost okamžité expedice vybraného zboží, nejlepší ceny a nejnižší ceny za dopravu v rámci České republiky i do zahraničí.

You Might Also Like